Yazı Tahtası Siyah Ahşap Çerçeveli 60x90

  • Küçük Yazı Tahtası 
  • Siyah Ucuz Yazı Tahtası
  • Ahşap Çerçeveli Siyah Tahta
  • Ofis, Ev Yazı Tahtası
  • Ücretsiz Kargo Hemen Teslim
Teklif İsteyin 0.00 ₺
Stoktaki Ürün: 99 Adet
Stok Kodu: KEG 653
Ücretsiz Kargo
Size Özel Üretim
Garantili Ürün
Destek Hattı: 0324 606 06 11

Siyah Yazı Tahtası Ahşap Çerçeveli 60x90 cm

Siyah Yazı Tahtası - Blackboard

Siyah Yazı tahtası nedir?

Okul, ofis, işyeri, ev veya eğitim verilen yerlerde üzerine tebeşir ile yazı yazmak için kullanılan, laminant tahta ve çelik emaye malzemeler kullanılarak yapılan, siyah renkli görsel sunum tahtasıdır.
Siyah yazı tahtası eskiden kara tahta olarak bilinen tahtaların aynısıdır sadece renkleri siyah olarak üretilmektedir. Eskiden siyah renk ve kömür karası, yumurta akı ile ağaç malzemeniz boyanması ile yapılır ve oldukça ağır bir yazı tahtası olarak bilinirdi. Şimdilerde ise siyah yazı tahtaları oldukça şık ve hafif laminat ve çelik emaye malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.
Siyah yazı tahtası istenilen tüm özel ve standart ölçülerde rahatlıkla üretilebilmektedir. Birçok fonksiyonel özelliğe sahip modellerde rahatlıkla üretilebilmektedir. Bazı modellerini rahatlıkla taşıyabilmeniz için 3 ayaklı yâda tekerlekli olarak üretebiliriz. Siyah laminat yazı tahtası modelleri overyal kâğıdının tutkal ile yoğun basınç altında presleyerek elde ettiğimiz malzemeden üretiriz. Siyah tahta olarak bilinen yazı tahtası görsel iletişim araçları satış piyasasında tamamı yerli üretim malzemelerin bir araya getirilmesi ile birçok modelde rahatlıkla imalatı yapılmaktadır.
Çelik seramik siyah emaye yazı tahtasına kıyasla siyah laminat yazı tahtası en çok satılan  siyah yazı tahtası modellere sahip ürün grubudur. 

Siyah Yazı Tahtası Yüzeyi

Duvara monte siyah yazı tahtaları laminat ham maddesi kullanılarak üretilir ve siyah yazım yüzeyine sahip olduklarından tozsuz tebeşir veya sıvı tebeşirler ile kullanımı uygundur. Hatasız ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan yazı yazmayı daha keyifli bir hale getirmektedir. Siyah yazı tahtasında sunum yaparken kullanacağınız diğer renkli tebeşirler ile anlatımlarınızı daha etkileyici ve dinleyenlerin anlamasını kolay hale getirebilirsiniz.
Siyah yazı tahtaları yazı yazma işlerinde sağladığı üstün niteliği, temizlenmesi işleminde de sağlamaktadır. Keçeli silgiler ile silinmesi oldukça kolay ve yazım yüzeyinde leke bırakmamaktadır. Siyah tahtalarının imalatında kullanılan laminat malzemenin en ayırt edici özelliği manyetik özelliğinin olmamasıdır. Siyah laminant yazı tahtaları manyetikli yazı tahtası ihtiyacı için uygun değildir.  

Kaliteli Malzeme

1. sınıf kalite yerli malzemeler kullanılarak özenle üretimi yapılan siyah yazı tahtaları fabrika hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Tüm zorlu testlerden başarı ile geçen siyah yazı tahtaları sağlık konusunda ihtiyaç duyulan tüm önlemler alınarak insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal maddeyi üzerinde barındırmaz. Siyah tahtalar bu zararlı kimyasalların bulunmadığı atölyelerde üretilmemektedir. Tüm yazı tahtası modellerimizde fabrika hatalarından kaynaklanan sıkıntılara karşı oluşacak aksaklıkları önlemek amacı ile firmamız en hızlı destek hizmetini verdiğinden ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tüm yedek parçaları konusunda da en hızlı en kaliteli desteği yeteri kadar sağlamaktadır.          

MONTAJ VE GÜVENLİK

Siyah yazı tahtası istenilen ölçüde ve modellerde üretilebilen yazı tahtalarıdır. Bu durumda tahtanın ayaklı, duvara monte, askılıklı ve tekerlekli olması kullanıcıların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır. Laminat duvara monte Siyah yazı tahtalarında tahtanın dört köşesinden duvara monte edilerek kullanılıyor olması kayma, düşme risklerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır ve bu durumda tahtada herhangi bir deforme olma söz konusu oluşmamaktadır. Ayaklı modellerde 3 ayağı sayesinde yere sabit konumlandığından yazı yazma imkânını rahat sunmaktadır. Tekerlekli yazı tahtalarında ise her iki ayağında bulunan ön tekerleğin sabitleniyor olması rahat ve güvenli bir kullanım imkânı sağlamaktadır.

60x90 cm Siyah Yazı Tahtası Askılı Ürün Bilgisi

Modeli: Duvara Monte-Askılı
Ölçüsü: 60x90 cm
Renk: Siyah
Minimum Sipariş Miktarı: 1 Adet
Çerçevesi: Naturel Ahşap Çerçeve
Kullanımı: Tozsuz yâda Sıvı tebeşirler ile kullanılır.
Kalemlik: Yok. Kişisel Yazı Tahtasıdır.
Sipariş Yeri: Oline Sipariş https://www.biyazitahtasi.com  -  0324 606 0611  -  WHATSAPP – 0850 302 64 19
Montajı: Küçük boyda kişisel yazı tahtası olduğu için elde tutup yada duvara asarak kullanabilirsiniz.
Garantisi: 2 yıl garantili
Ambalaj: Kendi özel kutularında 10 adet olarak hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak sevkiyatı yapılabilir.
Ödeme: Havale – EFT yaparak ödenebilir.
Kargo Bedeli: Satın almak istediğiniz yazı tahtası 450,00₺ ve üzeri ise tarafımıza aittir.
En Yüksek Kargo Bedeli: 15,00 ₺ - Ücretsiz Kargo Desteği Bulunmaktadır. Özel ölçülerde ve toptan üretim yapılmaktadır.
https://www.biyazitahtasi.com/images/uploads/montaj-resimleri/yerli-%C3%BCretim-logo-sticker.png
 


Black Writing Board Wooden Framed 60x90 cm
Black Writing Board
What is a Blackboard?

It is a black visual presentation board made of laminate board and steel enamel materials used for writing with chalk on school, office, workplace, home or education places.
The blackboard is the same as the blackboard, formerly known as the blackboard, and is produced only in black. In the past, black and charcoal black, egg white and wood material is made by painting and was known as a very heavy blackboard. Nowadays, blackboards are made with very elegant and lightweight laminate and steel enamel materials.
The blackboard can be produced in any custom and standard size. It can be produced easily in models with many functional features. We can produce some models with 3 legs or wheels for easy transportation. We produce black laminate whiteboard models from the material we obtain by pressing the overyal paper with glue under intense pressure. Blackboard, known as blackboard, is easily manufactured in many models by bringing together all domestic production materials in the visual communication tools sales market.
Compared to steel ceramic black enamel whiteboard, black laminate whiteboard is the best-selling blackboard models.
Black Writing Board Surface
Wall-mounted blackboards are manufactured using laminate raw materials and are suitable for use with powder-free chalk or liquid chalk as they have a black writing surface. As it has a smooth and smooth surface, it makes writing more enjoyable. You can make your expressions more impressive and easier for the listeners to understand with the other colored chalks that you will use when you make a presentation on the blackboard.
Blackboards provide superior quality in writing and cleaning. It is very easy to erase with felt erasers and does not leave stains on the writing surface. The most distinctive feature of the laminate material used in the manufacture of black boards is the lack of magnetic properties. Black laminate whiteboards are not suitable for magnetic whiteboard needs.
Quality Material
First class black materials are carefully produced by using local materials and are guaranteed for 2 years against factory faults. Blackboards, which pass all the tough tests successfully, do not contain any chemical substances that will harm human health by taking all necessary health precautions. Blackboards are not produced in workshops where these harmful chemicals are not available. In all our blackboard models, you can use our products with peace of mind as our company provides the fastest support service in order to prevent problems caused by factory errors. It also provides the fastest and highest quality support in all spare parts.
INSTALLATION AND SECURITY
Blackboards are blackboards that can be produced in desired sizes and models. In this case, the board with legs, wall-mounted, hangers and wheels easily meets the needs of users. Laminate wall-mounted Black boards are mounted on four corners of the wall to be used on the wall, eliminating the risk of slipping and falling, and in this case, there is no deformation in the board. In models with legs, thanks to its 3 feet, it is placed on the ground and provides comfortable writing. In the case of wheeled whiteboards, the fixation of the front wheel on both legs provides a comfortable and safe use.
60x90 cm Black Writing Board Hanger Product Information
Model: Wall Mounted
Size: 60x90 cm
Color: Black
Minimum Order Quantity: 2 Pieces
Frame: Natural Wood Frame
Usage: It is used with powder-free or liquid chalk.
Penholder: None. Personal Writing Board.
Ordering Location: Offline Ordering https://www.biyazitahtasi.com - +90324 606 0611 - WHATSAPP - +90850 302 64 19
Installation: Since it is a small personal writing board, you can use it by holding it or hanging it on the wall.
Warranty: 2 years guaranteed
Packaging: 10 pieces in their own special boxes wrapped in air bubble packaging materials can be shipped.
Payment: Wire transfer - can be paid by EFT. - Custom sizes and wholesale production.

Yazı Tahtası Ebatlar

Uzunluk: 90 cm
Genişlik: 60 cm
Kalınlık:  2 cm
İncelemekte olduğunuz ürün net ölçülerdedir. Lütfen size en uygun ölçüde yazı tahtasını satın almayı unutmanıyız. 

Yazı Tahtası Kullanılan Malzemeler

Yazım yüzeyi: Siyah Laminat ahşap malzeme
Çerçevesi: Natürel Ahşap Çerçeve
Arka kısmı: Oluklu Mukavva Karton veya Kontrplak Desteklidir.
Ana malzeme: Ahşap Çerçeve ve Laminat Siyah Yazım Yüzeyidir.
Montaj malzemesi: 2 adet askı kançacı, 2 adet vida ve 2 adet dübeldir.                                                                               

Yazı Tahtası En Belirgin Özelliği

Siyah yazım yüzeyine sahip ve kenarları ahşap çevrili dekoratiftir. Manyetik özelliği yoktur.

Yararlı Olacağını Düşünüyoruz

Çocuğunuz için motive edici bir üründür. Hayal gününü, el becerilerini ve zekâ gelişlimin de yardımcı olacaktır. Dikkat dağınıklığı olan çocuklara tavsiye edilmektedir.
Elde tutulan kişisel yazı tahtası, duvara askılıklarından asılarak kullanılabilir. Ufak ölçülerde olduğu için yer kaplamaz.

Bilmenizde Fayda Var

UYARI: 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Köşeleri ahşap malzeme çevrili olduğundan ısırarak diş etlerine zarar verebilir veya yaralanabilir.
Siyah yazı tahtası tozsuz tebeşir veya sıvı tebeşir ile kullanım için uygundur.
Bu yazı tahtası 3 yaş üzeri için tavsiye edilmiş bir üründür.

YAZI TAHTASI TESLİMAT

Hava kabarcıklı özel ambalaj malzemelerine sarılarak kendi kutularında kargo firmaları yâda nakliye ambarları ile siparişinizde belirtmiş olduğunuz sevkiyat adresine gönderilmektedir. Yazı tahtası miktarına bağlı olarak aynı gün kargoya verilir yâda ön sipariş alınıp teslimat tarihi tarafınıza bildirilir. Tüm Kargo sürecini takip etmekteyiz.
  
Saat 15: 00 a kadar ödemesi yapılmış bir şekilde verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 15: 00 dan sonra verilen tüm siparişler ertesi işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü saat 11: 00 e kadar verilen siparişler yine aynı gün, sonrasında verilen tüm siparişleriniz ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Laminat yazı tahtası toplu alımlarında İstanbul içi montaj ücretsizdir. 

 Ürünün Satışa Sunulduğu İller

► ADANA
►ADIYAMAN
►AFYONKARAHİSAR
► AĞRI
►AKSARAY
► AMASYA
► ANKARA
► ANTALYA
►ARDAHAN
► ARTVİN
► AYDIN
► BALIKESİR
► BARTIN
► BATMAN
► BAYBURT
► BİLECİK
► BİNGÖL
► BİTLİS
► BOLU
► BURDUR
► BURSA
► ÇANAKKALE
► ÇANKIRI
► ÇORUM
► DENİZLİ
► DİYARBAKIR
► DÜZCE
► EDİRNE
► ELAZIĞ
► ERZİNCAN
► ERZURUM
► ESKİŞEHİR
► GAZİANTEP
► GİRESUN
► GÜMÜŞHANE
► HAKKARİ
► HATAY
► IĞDIR
► ISPARTA
► İSTANBUL
► İZMİR
► K.MARAŞ
► KARABÜK
► KARAMAN
► KARS
► KASTAMONU
► KAYSERİ
► KIRIKKALE
► KIRKLARELİ
► KIRŞEHİR
► KİLİS
► KOCAELİ
► KONYA
► KÜTAHYA
► MALATYA
► MANİSA
► MARDİN
► MERSİN
► MUĞLA
► MUŞ
► NEVŞEHİR
► NİĞDE
► ORDU
► OSMANİYE
► RİZE
► SAKARYA
► SAMSUN
► SİİRT
► SİNOP
► SİVAS
► ŞANLIURFA
► ŞIRNAK
► TEKİRDAĞ
► TOKAT
► TRABZON
► TUNCELİ
► UŞAK
► VAN
► YALOVA
► YOZGAT
► ZONGULDAK

YORUMLAR


Yorumunuzu Gönderin. Bizim için Değerlisiniz.