Beyaz Yazı Tahtası

Beyaz Yazı Tahtası

Beyaz Yazı Tahtası

Beyaz yazı tahtası modelleri yüzeye göre farklılık göstermekte ve genellikle 3 çeşit olmak üzere üretilmektedir. Beyaz yazı tahtası denildiği zaman akla genellikle dershanelerde kullanılan çeşitler gelir. Bu çeşitler standart olanlardır. Ama aynı zamanda farklı modellerde bulunur. Beyaz yazı tahtası genellikle manyetik, emaye ve laminat modellerdir. Ekonomiktirler ve sıklıkla eğitim kurumları tarafından tercih edilir. Bahsi geçen beyaz yazı tahtası modelleri arasından sıklıkla satılanlar ise laminat beyaz tahta modelleri çeşitleridir. Laminatların bu kadar uygun olmasının nedeni ise hammaddelerinin de ucuz olmasıdır ve maliyetleri firmaların bütçesini aşmaz.
 

EĞİTİM KURUMLARINDA KULLANILIYOR

Beyaz yazı tahtası modelleri üniversite ve liselerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu beyaz yazı tahtalarına marker adı verilen özel kalemlerle yazı yazılmaktadır. Beyaz yazı tahtalarının yüzeyi pürüzsüzdür ve bu nedenle hem öğretmenler hem de öğrenciler üzerine kolay bir biçimde yazı yazabilmekte ve yazıları da rahatlıkla silebilmektedir. Öte yandan marker kullanılabilen yazı tahtaları toz çıkarmaz ve tebeşirli tahtalardan çok daha sağlıklıdır. Örneğin tebeşirli tahtalar astım hastalarını ciddi anlamda rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle önerilmez. Kurumlarda sıklıkla beyaz yazı tahtası tercih edilir çünkü rahat ve düzgün bir şekilde yazı yazılabilmektedir. Bu tahtaya yazılan yazılar kolayca silinir ve leke bırakmaz.  Tebeşir tahtalarda olduğu gibi, bakım gerektirmeyen veya boyama gerektirmeyen bu levhalar, hem ekonomik hem de ergonomik olduğundan tercih edilir. Ürünün istenilen büyüklüklerini aynı anda kolayca bulabilirsiniz. Bununla beraber bu ürünler basit bir işlemle temizlenebilir. Beyaz tahtanın temizlenmesi çok pratiktir, sadece bir deterjan ve süngeri kullanarak hızlıca temizleme işlemi yapabilir, bakım sağlayabilirsiniz.
Beyaz Yazı Tahtası çeşitlerinden hemen sipariş vermek için ihtiyacınıza uygun model sayafına giderek inceleme yapabilirsiniz. 
        


KOLAY MONTE İMKÂNI

Beyaz tahta ayrıca duvara kolayca monte edilir. Ucuzluğu ve kullanım kolaylığı nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu modeller, 2 yıl fabrika hatalarına karşı garantilidir. Bir beyaz tahta projeksiyon ekranı olarak da kullanılabilir. Çok kullanışlı oldukları için tercih edilen bu modeller, okullarda ve çeşitli kamu kurumlarında bulunur. Beyaz tahta 50 yıl garantilidir. Emaye tipi yazı tahtaları, tebeşir tahtalarından çok daha sağlıklı ve kullanımı daha kolaydır.
Yazı tahtaları ayrıca kaideler (teleskopik) olarak üretilir. Bu çeşitler genellikle ofislerde, kamu kurumlarında, restoranlarda ve kafelerde kullanılır ve bireysel eğitim için çok yararlıdır. Benzer şekilde, basit bir temizlik tarzına sahip olan bu panolar, öğrencilerin yazma becerilerini geliştirmelerini sağlar. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde, kolayca işaretleyici kullanarak yazabileceğiniz bu ürünler hem ekonomik hem de ergonomiktir.
 

NEDEN KULLANMALIYIZ?

Beyaz yazı tahtası modelleri, üstte anlattığımız avantajlar nedeniyle mutlaka kullanılmalıdır. Oldukça sağlam olan ve garantili olan bu ürünler fark yaratacaktır. Özellikle öğrencilerin okulda problem yaşamamasını sağlayan beyaz yazı tahtası modelleri artık modern toplumda sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Yazı tahtası modelleri aynı zamanda farklı boyutlarda da satışa sunulmaktadır. Küçük boydan en büyük boya kadar sınıfın durumuna göre çeşitli ebatlarda beyaz yazı tahtası satın almanız mümkün olmaktadır. Bu sayede gereksiz yer kaplamasına da engel olursunuz. Beyaz yazı tahtaları hem ayaklı hem de duvara monte olmak üzere 2 çeşittir. Duvara monte edilen beyaz tahtalar daha büyüktür. Büyük oldukları için de sağlam durabilmeleri ve düşerek zarar vermemeleri için duvara monte edilmelidir. Bu monte işlemi de mutlaka uzman bir marangoz tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde öğrencilerin ya da öğretmenin üzerine düşerek zarar verebilir.
Ayaklı yazı tahtaları da genellikle küçük mevcutlu dershanelerde ya da kurslarda kullanılmaktadır. Bunların boyutları oldukça küçüktür bu nedenle de ayaklar sayesinde rahatlıkla durabilirler. Bu modeller mevcudu az sınıflar için idealdir. Büyük sınıflarda arka taraftakiler ayaklı tahtaları göremeyebilirler.
 
BEYAZ YAZI TAHTASI MONTAJI
Firmamız sizler için özel olarak ürettiği her ebatta ver her çeşitte yazı tahtası modellerini online mağazasında satışa sunmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü yazı tahtasını buradan satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi kapınıza kadar getirmekte aynı zamanda monteleme hizmeti de vermekteyiz. İhtiyacınız olan beyaz yazı tahtası çeşidini sitemizde yer alan tüm modeller arasından seçebilirsiniz. Sitemizdeki ürünlerin üzerine tıkladığınız zaman ürünlerle alakalı tüm bilgiler önünüze gelir. Bu alandan hem ölçü hem de renk seçimi yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden beyaz yazı tahtası modellerinin siparişini online olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda havale ile ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünlerimizin gönderim süreleri de ürünlerin stok durumuna ve üretim aşamasına göre değişir. Sistemimizde ürünü satın alırken teslimat sürelerini görebilirsiniz. Eğer teslimat sürelerini göremediyseniz, telefon numaralarımız üzerinden bizi arayarak bilgi almanız da mümkün. Eğer sizlerin de beyaz yazı tahtası ihtiyacınız bulunuyorsa mutlaka firmamızla iletişime geçerek, ürünlerimiz hakkında bilgi almalısınız.
 
BEYAZ YAZI TAHTASI ÇEŞİTLERİ
Beyaz yazı tahtası çeşitleri kalemlidir. Bu çeşitlerimiz arasında monte edilenler, ayaklı beyaz yazı tahtası, flipchart teleskopik ayaklı yazı tahtası, flipchart yıldız ayaklı yazı tahtası, çift taraflı beyaz yazı tahtası, tek taraflı beyaz yazı tahtası, mobil çizgili yazı tahtası, mobil çift taraflı beyaz yazı tahtası, mobil tek taraflı yazı tahyası olmak üzere oldukça geniş bir yelpazededir. Hepsinin fiyatları değişim göstermektedir ve oldukça da uygundur. Firmamızda sizlerin bütçesine uygun birçok farklı çeşitte beyaz yazı tahtası modeli bulunmaktadır. Sadece online mağazamıza girip ürünlerimizi incelemeniz sizin için yeterli olacaktır.