Laminat Yeşil Sınıf Tahtası Duvara Monte 120x140 cm

  • Laminat Yazı Tahtası, Yerli Üretim 
  • Yeşil Sınıf Yazı Tahtası - Tebeşirli
  • Askılıklı, Duvara Monte, Hediyeli Ürün
  • Ucuz Yazı Tahtası, Küçük Boy Yazı Tahtası
  • Aynı Gün Ücretsiz Kargo
227.00 ₺ 273.00 ₺
Stoktaki Ürün: 100 Adet
Stok Kodu: KEG 642
Ücretsiz Kargo
Size Özel Üretim
Garantili Ürün
Destek Hattı: 0324 606 06 11

Laminat Yeşil Sınıf Tahtası Duvara Monte 120x140 cm

Yeşil Yazı Tahtası - Green Blackboard

Yeşil Yazı tahtası nedir?

Okul, ofis, işyeri, ev veya eğitim verilen yerlerde üzerine tebeşir ile yazı yazmak için kullanılan, laminant tahta ve çelik emaye malzemeler kullanılarak yapılan, yeşil renkli görsel sunum tahtasıdır.
Yeşil yazı tahtası eskiden kara tahta olarak bilininen tahtaların aynısıdır sadece renkleri yeşil olarak üretilmektedir. Eskiden yeşil renk ve kömür karası, yumurta akı ile ağaç malzemeniz boyanması ile yapılır ve oldukça ağır bir yazı tahtası olarak bilinirdi. Şimdilerde ise yeşil yazı tahtaları oldukça şık ve hafif laminat ve çelik emaye malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.
Yeşil yazı tahtası istenilen tüm özel ve standart ölçülerde rahatlıkla üretilebilmektedir. Birçok fonksiyonel özelliğe sahip modellerde rahatlıkla üretilebilmektedir. Bazı modellerini rahatlıkla taşıyabilmeniz için 3 ayaklı yâda tekerlekli olarak üretebiliriz. Yeşil laminat yazı tahtası modelleri overyal kâğıdının tutkal ile yoğun basınç altında presleyerek elde ettiğimiz malzemeden üretiriz. Yeşil tahta olarak bilinen yazı tahtası görsel iletişim araçları satış piyasasında tamamı yerli üretim malzemelerin bir araya getirilmesi ile birçok modelde rahatlıkla imalatı yapılmaktadır.
Çelik seramik yeşil emaye yazı tahtasına kıyasla yeşil laminat yazı tahtası en çok satılan yeşil yazı tahtası modellere sahip ürün grubudur. 

Yeşil Yazı Tahtası Yüzeyi

Duvara monte yeşil yazı tahtaları laminat ham maddesi kullanılarak üretilir ve yeşil yazım yüzeyine sahip olduklarından tozsuz tebeşir veya sıvı tebeşirler ile kullanımı uygundur. Hatasız ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan yazı yazmayı daha keyifli bir hale getirmektedir. Yeşil yazı tahtasında sunum yaparken kullanacağınız diğer renkli tebeşirler ile anlatımlarınızı daha etkileyici ve dinleyenlerin anlamasını kolay hale getirebilirsiniz.
Yeşil yazı tahtaları yazı yazma işlerinde sağladığı üstün niteliği, temizlenmesi işleminde de sağlamaktadır. Keçeli silgiler ile silinmesi oldukça kolay ve yazım yüzeyinde leke bırakmamaktadır. Yeşil tahtalarının imalatında kullanılan laminat malzemenin en ayırt edici özelliği manyetik özelliğinin olmamasıdır. Yeşil laminant yazı tahtaları manyetikli yazı tahtası ihtiyacı için uygun değildir.  

Kaliteli Malzeme

1. sınıf kalite yerli malzemeler kullanılarak özenle üretimi yapılan yeşil yazı tahtaları fabrika hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Tüm zorlu testlerden başarı ile geçen yeşil yazı tahtaları sağlık konusunda ihtiyaç duyulan tüm önlemler alınarak insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal maddeyi üzerinde barındırmaz. Yeşil tahtalar bu zararlı kimyasalların bulunmadığı atölyelerde üretilmemektedir. Tüm yazı tahtası modellerimizde fabrika hatalarından kaynaklanan sıkıntılara karşı oluşacak aksaklıkları önlemek amacı ile firmamız en hızlı destek hizmetini verdiğinden ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tüm yedek parçaları konusunda da en hızlı en kaliteli desteği yeteri kadar sağlamaktadır.          

MONTAJ VE GÜVENLİK

Yeşil yazı tahtası istenilen ölçüde ve modellerde üretilebilen yazı tahtalarıdır. Bu durumda tahtanın ayaklı, duvara monte, askılıklı ve tekerlekli olması kullanıcıların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır. Laminat duvara monte Yeşil yazı tahtalarında tahtanın dört köşesinden duvara monte edilerek kullanılıyor olması kayma, düşme risklerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır ve bu durumda tahtada herhangi bir deforme olma söz konusu oluşmamaktadır. Ayaklı modellerde 3 ayağı sayesinde yere sabit konumlandığından yazı yazma imkânını rahat sunmaktadır. Tekerlekli yazı tahtalarında ise her iki ayağında bulunan ön tekerleğin sabitleniyor olması rahat ve güvenli bir kullanım imkânı sağlamaktadır.

120x140 cm Yeşil Yazı Tahtası Askılı Ürün Bilgisi

Modeli: Duvara Monte 
Ölçüsü: 120x140 cm
Renk: Yeşil
Minimum Sipariş Miktarı: 1 Adet
Çerçevesi: Alüminyum, Gri ekosal kaplı
Kullanımı: Tozsuz yâda Sıvı tebeşirler ile kullanılır.
Kalemlik:
Boydan Boya Kalemliklidir.
Sipariş Yeri: Offline Sipariş https://www.biyazitahtasi.com  -  0324 606 0611  -  WHATSAPP – 0850 302 64 19
Montajı: Köşelerinde bulunan sert plastik yapıdaki kapaklı montaj deliklerinden dübel ve vida kullanılarak duvara monte de kullanılabilir.
Garantisi: 2 yıl garantili
Ambalaj: Kendi özel kutularında 4 adet olarak hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak sevkiyatı yapılabilir.
Ödeme: Havale – EFT yaparak ödenebilir.
Kargo Bedeli: Satın almak istediğiniz yazı tahtası 190,00₺ ve üzeri ise tarafımıza aittir.
En Yüksek Kargo Bedeli: 15,00 ₺ - Ücretsiz Kargo Desteği Bulunmaktadır.


 
https://www.biyazitahtasi.com/images/uploads/montaj-resimleri/yerli-%C3%BCretim-logo-sticker.png
 

Laminate Green Classroom Board Wall Mounted 120x140cm


Green Blackboard 
What is a Green Chalkboard?


It is a green visual presentation board made of laminated board and steel enamel materials used for writing with chalk on school, office, workplace, home or education places.
A green board is the same as what was formerly known as a blackboard. In the past, it was made by painting green and charcoal black, egg white and wood material and was known as a very heavy blackboard. Nowadays, green boards are made using very elegant and light laminate and steel enamel materials.
Green writing board can be produced easily in all special and standard sizes. It can be produced easily in models with many functional features. We can produce some models with 3 legs or wheels for easy transportation. We produce the green laminate whiteboard models from the material we obtain by pressing the overyal paper with glue under intense pressure. Blackboard, known as green board, is easily manufactured in many models by bringing together all domestic production materials in the visual communication tools sales market.
Compared to steel ceramic green enamel whiteboard, green laminate whiteboard is the best-selling green writing board product line.

Green Writing Board Surface
Wall mounted green whiteboards are produced using laminate raw materials and are suitable for use with powder-free chalk or liquid chalk as they have a green writing surface. As it has a smooth and smooth surface, it makes writing more enjoyable. You can make your expressions more impressive and easy for the listeners to understand with the other colored chalks that you will use while presenting on a green blackboard.
Green whiteboards provide superior quality in writing and cleaning. It is very easy to erase with felt erasers and does not leave stains on the writing surface. The most distinctive feature of the laminate material used in the manufacture of green boards is the lack of magnetic properties. Green laminate whiteboards are not suitable for magnetic whiteboard needs.

Quality Material
First class green materials are carefully produced using local materials and are guaranteed for 2 years against factory faults. Greenboards, which pass all the tough tests successfully, do not contain any chemical substances that will harm human health by taking all necessary health precautions. Green boards are not produced in workshops that do not contain these harmful chemicals. In all our blackboard models, you can use our products with peace of mind as our company provides the fastest support service in order to prevent problems caused by factory errors. It also provides the fastest and highest quality support in all spare parts.

INSTALLATION AND SECURITY
A green board is a whiteboard that can be produced in the desired dimensions and models. In this case, the board with legs, wall-mounted, hangers and wheels easily meets the needs of users. Mounting on laminate wall The fact that green boards are used by mounting the board on four corners of the board ensures that the risks of slipping and falling are eliminated and in this case, no deformation occurs. In models with legs, thanks to its 3 feet, it is placed on the ground and provides comfortable writing. In the case of wheeled whiteboards, the fixation of the front wheel on both legs provides a comfortable and safe use.

120x140 cm Green Writing Board Hanger Product Information
Model: Wall Mounted
Size: 120x140 cm
Color: Green
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Frame: Aluminum, Gray ecoal coated
Usage: It is used with powder-free or liquid chalk.
Pen Holder: It has a pen holder.
Ordering Location: Offline Ordering https://www.biyazitahtasi.com - 0324 606 0611 - WHATSAPP - 0850 302 64 19
Mounting: Wall mounting can be used by using dowels and screws from the mounting holes with hard plastic structure at the corners.
Warranty: 2 years guaranteed
Packaging: 4 pieces in their own special boxes wrapped in air bubble packaging materials can be shipped.
Payment: Wire transfer - can be paid by EFT.
Shipping Cost: If you want to buy the blackboard 190.00₺ and above belongs to us.
Maximum Shipping Cost: 15,00 ₺ - Free Shipping Support is available.

Yeşil Yazı Tahtası Duvara Monte Askılı

Yazı Tahtası Ebatlar

Uzunluk: 140 cm
Genişlik: 120 cm
Kalınlık:  2 cm
İncelemekte olduğunuz yazı tahtası net ölçülerdedir. Lütfen size en uygun ölçüde yazı tahtasını satın almayı unutmanıyız. 

Yazı Tahtası Kullanılan Malzemeler

Yazım yüzeyi: Yeşil Laminat ahşap malzeme
Çerçevesi: Gri ekosal kaplı alüminyum
Arka kısmı: Dekoratif yağlı ecoboost kağıt
Ana malzeme: 8mm mdf
Montaj malzemesi: 2 askılık vidası, 4 vida ve 4 dübeldir.                                                                                         

Yazı Tahtası En Belirgin Özelliği

Yeşil  yazım yüzeyine sahip ve kenarları alüminyum çevrili dekoratiftir. Manyetik özelliği yoktur. Tebeşirler ile kullanılır.

Yararlı Olacağını Düşünüyoruz

Çocuğunuz için motive edici bir üründür. Hayal gününü, el becerilerini ve zekâ gelişlimin de yardımcı olacaktır. Dikkat dağınıklığı olan çocuklara tavsiye edilmektedir.
Duvara Monte edilerek, elde tutarak yâda duvara askılıklarından asılarak kullanılabilir. Ufak ölçülerde olduğu için yer kaplamaz.

Bilmenizde Fayda Var

UYARI: 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Köşeleri alüminyum malzeme olduğundan ısırarak diş etlerine zarar verebilir veya yaralanabilir.
Yeşil yazı tahtası tozsuz tebeşir, sıvı tebeşir ile kullanım için uygundur.
Bu yazı tahtası 3 yaş üzeri için tavsiye edilmiş bir üründür.


  

Duvara Monte Yeşil Yazı Tahtası

YAZI TAHTASI TESLİMAT

Hava kabarcıklı özel ambalaj malzemelerine sarılarak kendi kutularında kargo firmaları yada nakliye ambarları ile siparişinizde belirtmiş olduğunuz sevkıyat adersine gönderilmektedir. Yazı tahtası miktarına bağlı olarak aynı gün kargoya verilir yada ön sipariş alınıp teslimat tarihi tarafınıza bildirilir. 
  
Saat 15: 00 a kadar ödemesi yapılmış bir şekilde verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 15: 00 dan sonra verilen tüm siparişler ertesi işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü saat 11: 00 e kadar verilen siparişler yine aynı gün, sonrasında verilen tüm siparişleriniz ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Laminat yazı tahtası toplu alımlarında İstanbul içi montaj ücretsizdir. 

Telimatı Yapılan Bazı İller
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa,   Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane,   Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya,   Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas,   Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman,   Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce
 

YORUMLAR


Yorumunuzu Gönderin