Ahşap Çerçeve Laminat Beyaz Yazı Tahtası 90x120 cm

  • Ofis Yazı Tahtası Askılıklı
  • Beyaz Ucuz Yazı Tahtası
  • Ahşap Çerçeveli Beyaz Tahta
  • Küçük Ev Yazı Tahtası
  • Ücretsiz Kargo Hemen Teslim
Teklif İsteyin 0.00 ₺
Stoktaki Ürün: 99 Adet
Stok Kodu: KEG 735
Ücretsiz Kargo
Size Özel Üretim
Garantili Ürün
Destek Hattı: 0324 606 06 11

Beyaz Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 90x120 cm

Beyaz Yazı Tahtası - White Board

Beyaz Yazı tahtası nedir?
Okul, ofis, işyeri, ev veya eğitim verilen yerlerde üzerine board marker (yazı tahtası kalemi) ile yazı yazmak için kullanılan, laminant tahta malzeme kullanılarak yapılan, beyaz renkli görsel iletişim aracıdır.

Beyaz yazı tahtası eskiden kullanılan tebeşirin zararını önlemek amacı ile kara tahtaya alternatif olarak üretilmektedir. Beyaz yazı tahtaları günümüzde en çok tercih edilen yazı tahtaları olmuştur. Beyaz laminant yazı tahtaları istenilen tüm ölçülerde üretilebilmektedir. Birçok modelde rahatlıkla üretilebilen laminat beyaz tahtalar en çok tercih edilen yazı tahtası olma özelliğine de sahiptir. Birçok modelinde istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz özelliklerde ve hafif bir malzemeden yapılan beyaz laminat yazı tahtaları overyal kâğıdının sıkıştırılması sonucu elde edilen malzemeden üretilir. Görsel iletişim araçları satış piyasasında tamamı yerli üretim malzemeler kullanılarak bir araya getirilmektedir. Siyah, yeşil renkli laminat yazı tahtalarına kıyasla en çok satılan yazı tahtası hangisi? Sorusuna cevaben beyaz tahtası diyebiliriz.  

Beyaz Tahta Yüzeyi

Beyaz tahtalar laminat ham maddesi kullanılarak üretilir ve beyaz yazım yüzeyine sahip olduklarından marker tahta kalemleri ile kullanımı uygundur. Hatasız ve düz bir yüzeye sahip olduğundan yazı yazmayı daha keyifli bir hale getirmektedir. Beyaz yazı tahtasında asetat özelliği olmayan tüm marker kalemler kullanılır sunum yaparken kullanacağınız diğer renkli kalemler ile anlatımlarınızı daha etkileyici ve anlaması kolay hale getirebilirsiniz.
Beyaz yazı tahtaları yazı yazma işlerinde sağladığı üstün niteliği temizlenmesi işleminde de sağlamaktadır. Kadife veya keçeli silgiler ile silinmesi oldukça kolay ve yazım yüzeyinde leke bırakmamaktadır. Beyaz tahtalarının imalatında kullanılan laminat malzemenin en ayırt edici özelliği manyetik özelliğinin olmamasıdır. Beyaz laminant yazı tahtaları manyetikli yazı tahtası ihtiyacı için uygun değildir.  

Kaliteli Malzeme

A kalite yerli malzemeler kullanılarak özenle üretimi yapılan yazı tahtaları fabrika hatalarına karşı garantilidir. Tüm zorlu testlerden başarı ile geçen beyaz yazıları sağlık konusunda ihtiyaç duyulan tüm önlemler alınarak insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal maddeyi üzerinde barındırmaz. Beyaz tahtalar bu zararlı kimyasalların bulunmadığı atölyelerde üretilmektedir. Tüm yazı tahtası modellerimizde fabrika hatalarından kaynaklanan sıkıntılara karşı oluşacak aksaklıkları önlemek amacı ile firmamız en hızlı destek hizmetini verdiğinden ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tüm yedek parçaları konusunda da en hızlı en kaliteli desteği yeteri kadar sağlamaktadır.          

MONTAJ VE GÜVENLİK

Beyaz yazı tahtası istenilen ölçüde ve modellerde üretilebilen yazı tahtalarıdır. Bu durumda tahtanın ayaklı, duvara monte ve tekerlekli olması kullanıcıların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır. Laminat duvara monte beyaz yazı tahtalarında tahtanın dört köşesinden duvara monte edilerek veya askılıklı olarak kullanılıyor olması kayma, düşme risklerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır ve bu durumda tahta herhangi bir deforme olma söz konusu oluşmamaktadır. Ayaklı modellerde 3 ayağı sayesinde yere sabit konumlandığından yazı yazma imkânını rahat sunmaktadır. Tekerlekli yazı tahtalarında ise her iki ayağında bulunan ön tekerleğin sabitleniyor olması rahat ve güvenli bir kullanım imkânı sağlamaktadır.

Beyaz Yazı Tahtası Ahşap Çerçeveli 90x120 cm Ürün Bilgisi

Modeli: Askılıklı - Kişisel Yazı Tahtası
Ölçüsü: 90x120 cm
Renk: Beyaz
Minimum Sipariş Miktarı: 1 Adet 
( 3 adet ve üzeri siparişlerde fiyat teklifi isteyiniz.)
Çerçevesi: Naturel Ahşap Çerçeve
Kullanımı: Board Marker ( yazı tahtası kalemi ) ile kullanılır.
Kalemlik: Kalemlik Yok
Sipariş Yeri: Offline Sipariş https://www.biyazitahtasi.com  -  0324 606 0611  -  WHATSAPP – 0850 302 64 19
Montajı: Kişisel Yazı tahtası askılıklı olarak montajı yapılabilir.
Garantisi: 2 yıl garantili
Ambalaj: Kendi özel kutularında 10 adet olarak hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak sevkiyatı yapılabilir.
Ödeme: Havale – EFT yaparak ödenebilir.
Kargo Bedeli: Satın almak istediğiniz yazı tahtası 450,00₺ ve üzeri ise tarafımıza aittir.
En Yüksek Kargo Bedeli: 15,00 ₺ - Ücretsiz Kargo Desteği Bulunmaktadır.Whiteboard with Wooden Frame 90x120 cm
White Board
What is a white chalkboard?

It is a white colored visual communication tool which is used for writing with board marker on school, office, workplace, home or education places.
 
The whiteboard is produced as an alternative to the black (black) board in order to prevent damage to the chalk. Whiteboards have become the most preferred whiteboards today. White laminate whiteboards can be produced in all sizes. Laminate whiteboards, which can be produced easily in many models, are the most preferred whiteboards. In many models, white laminate whiteboards made of light material are produced from the material obtained by compressing the overyal paper. Visual communication tools are brought together in the sales market by using all domestic production materials. What is the best-selling blackboard compared to black, green colored laminate whiteboards? In response to the question, we can say whiteboard.
Whiteboard Surface
Whiteboards with wooden frames are produced using laminate raw material and they have a white writing surface and are suitable for use with marker board pens. Since it has a smooth and smooth surface, it makes writing more enjoyable. The whiteboard uses all marker pens that do not feature transparencies, and you can make your expressions more impressive and easy to understand with the other colored pens you will use when giving presentations.
Whiteboards also provide the superior quality of writing in the cleaning process. It is easy to erase with velvet or felt erasers and does not leave stains on the writing surface. The most distinctive feature of the laminate material used in the manufacture of whiteboards is the lack of magnetic properties. White laminate whiteboards are not suitable for magnetic whiteboard needs.
Quality Material
Produced carefully by using A quality domestic materials, whiteboards are guaranteed against factory faults. White text that passes all the tough tests successfully does not contain any chemical substances that will harm human health by taking all necessary precautions for health. Whiteboards are produced in workshops where these harmful chemicals are not available. In all our blackboard models, you can use our products with peace of mind as our company provides the fastest support service in order to prevent problems caused by factory errors. It also provides the fastest and highest quality support in all spare parts.
INSTALLATION AND SECURITY
Whiteboards are the whiteboards that can be produced in the desired sizes and models. In this case, the board is free-standing, wall-mounted and wheeled easily meets the needs of users. In laminate wall mounted whiteboards, it is used as wall mounted or hanged from four corners of the board, thus eliminating the risk of slipping and falling, and in this case, there is no deformation of the board. In models with legs, thanks to its 3 feet, it is placed on the ground and provides comfortable writing. In the case of wheeled whiteboards, the fixation of the front wheel on both legs provides a comfortable and safe use.
 
White Writing Board Wooden Framed 90x120 cm Product Information
Model: Hangers - Personal Writing Board
Size: 90x120 cm
Color: White
Minimum Order Quantity: 5 Pieces
Frame: Natural Wood Frame
Usage: Used with Board Marker.
Penholder: No Penholder
Ordering Location: Offline Ordering https://www.biyazitahtasi.com - +90324 606 0611 - WHATSAPP - +90850 302 64 19
Installation: Personal whiteboard can be mounted with hangers.
Warranty: 2 years guaranteed
Packaging: 14 pieces in their own special boxes wrapped in air bubble packaging materials can be shipped.
Payment: Wire transfer - can be paid by EFT.
 

Yazı Tahtası Ebatlar

Uzunluk: 120 cm
Genişlik: 90 cm
Kalınlık:  2 cm
İncelemekte olduğunuz ürün net ölçülerdedir. Lütfen size en uygun ölçüde yazı tahtasını satın almayı unutmanıyız. 

Yazı Tahtası Kullanılan Malzemeler

Yazım yüzeyi: Beyaz Laminat ahşap malzeme
Çerçevesi: Natürel Ahşap Çerçeve
Arka kısmı: Oluklu Mukavva Karton ve Kontrplak ile Desteklidir.
Ana malzeme: Ahşap Çerçeve ve Laminat Beyaz Yazım Yüzeyidir.
Montaj malzemesi: 2 adet askı kançacı, 2 adet vida ve 2 adet dübeldir.                                                                               

Yazı Tahtası En Belirgin Özelliği

Beyaz yazım yüzeyine sahip ve kenarları ahşap çevrili dekoratiftir. Manyetik özelliği yoktur.

Yararlı Olacağını Düşünüyoruz

Çocuğunuz için motive edici bir üründür. Hayal gününü, el becerilerini ve zekâ gelişlimin de yardımcı olacaktır. Dikkat dağınıklığı olan çocuklara tavsiye edilmektedir.
Elde tutulan kişisel yazı tahtası, duvara askılıklarından asılarak kullanılabilir. Ufak ölçülerde olduğu için yer kaplamaz.

Bilmenizde Fayda Var

UYARI: 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Köşeleri ahşap malzeme çevrili olduğundan ısırarak diş etlerine zarar verebilir veya yaralanabilir.
Beyaz yazı tahtası (boardmarker) kalemleri ile kullanım için uygundur.
Bu yazı tahtası 3 yaş üzeri için tavsiye edilmiş bir üründür.

YAZI TAHTASI TESLİMAT

Hava kabarcıklı özel ambalaj malzemelerine sarılarak kendi kutularında kargo firmaları yâda nakliye ambarları ile siparişinizde belirtmiş olduğunuz sevkiyat adresine gönderilmektedir. Yazı tahtası miktarına bağlı olarak aynı gün kargoya verilir yâda ön sipariş alınıp teslimat tarihi tarafınıza bildirilir. Tüm Kargo sürecini takip etmekteyiz.
  
Saat 15: 00 a kadar ödemesi yapılmış bir şekilde verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 15: 00 dan sonra verilen tüm siparişler ertesi işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü saat 11: 00 e kadar verilen siparişler yine aynı gün, sonrasında verilen tüm siparişleriniz ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Laminat yazı tahtası toplu alımlarında İstanbul içi montaj ücretsizdir. 

 Ürünün Satışa Sunulduğu İller

► ADANA
►ADIYAMAN
►AFYONKARAHİSAR
► AĞRI
►AKSARAY
► AMASYA
► ANKARA
► ANTALYA
►ARDAHAN
► ARTVİN
► AYDIN
► BALIKESİR
► BARTIN
► BATMAN
► BAYBURT
► BİLECİK
► BİNGÖL
► BİTLİS
► BOLU
► BURDUR
► BURSA
► ÇANAKKALE
► ÇANKIRI
► ÇORUM
► DENİZLİ
► DİYARBAKIR
► DÜZCE
► EDİRNE
► ELAZIĞ
► ERZİNCAN
► ERZURUM
► ESKİŞEHİR
► GAZİANTEP
► GİRESUN
► GÜMÜŞHANE
► HAKKARİ
► HATAY
► IĞDIR
► ISPARTA
► İSTANBUL
► İZMİR
► K.MARAŞ
► KARABÜK
► KARAMAN
► KARS
► KASTAMONU
► KAYSERİ
► KIRIKKALE
► KIRKLARELİ
► KIRŞEHİR
► KİLİS
► KOCAELİ
► KONYA
► KÜTAHYA
► MALATYA
► MANİSA
► MARDİN
► MERSİN
► MUĞLA
► MUŞ
► NEVŞEHİR
► NİĞDE
► ORDU
► OSMANİYE
► RİZE
► SAKARYA
► SAMSUN
► SİİRT
► SİNOP
► SİVAS
► ŞANLIURFA
► ŞIRNAK
► TEKİRDAĞ
► TOKAT
► TRABZON
► TUNCELİ
► UŞAK
► VAN
► YALOVA
► YOZGAT
► ZONGULDAK

YORUMLAR


Yorumunuzu Gönderin. Bizim için Değerlisiniz.