Laminat Duvara Monte Beyaz Yazı Tahtası 50x70 cm

  • Laminat Yazım Yüzeyli, Yerli Üretim Yazı Tahtası
  • Beyaz Yazı Tahtası
  • Askılıklı, Duvara Monte Yazı Tahtası
  • Ucuz Küçük Yazı Tahtası
  • Ücretsiz Kargo
280.00 ₺ 336.00 ₺
Stoktaki Ürün: 99 Adet
Stok Kodu: KEG205
Ücretsiz Kargo
Size Özel Üretim
Garantili Ürün
Destek Hattı: 0324 606 06 11

Beyaz Yazı Tahtası Laminat Duvara Monte 50x70 cm

Beyaz Yazı Tahtası - White Board

Beyaz Yazı tahtası nedir?
Okul, ofis, işyeri, ev veya eğitim verilen yerlerde üzerine board marker (yazı tahtası kalemi) ile yazı yazmak için kullanılan, laminant tahta malzeme kullanılarak yapılan, beyaz renkli görsel iletişim aracıdır.

Beyaz yazı tahtası eskiden kullanılan tebeşirin zararını önlemek amacı ile kara tahtaya alternatif olarak üretilmektedir. Beyaz yazı tahtaları günümüzde en çok tercih edilen yazı tahtaları olmuştur. Beyaz laminant yazı tahtaları istenilen tüm ölçülerde üretilebilmektedir. Birçok modelde rahatlıkla üretilebilen laminat beyaz tahtalar en çok tercih edilen yazı tahtası olma özelliğine de sahiptir. Birçok modelinde istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz özelliklerde ve hafif bir malzemeden yapılan beyaz laminat yazı tahtaları overyal kâğıdının sıkıştırılması sonucu elde edilen malzemeden üretilir. Görsel iletişim araçları satış piyasasında tamamı yerli üretim malzemeler kullanılarak bir araya getirilmektedir. Siyah, yeşil renkli laminat yazı tahtalarına kıyasla en çok satılan yazı tahtası hangisi? Sorusuna cevaben beyaz tahtası diyebiliriz.  

Beyaz Tahta Yüzeyi

Beyaz tahtalar laminat ham maddesi kullanılarak üretilir ve beyaz yazım yüzeyine sahip olduklarından marker tahta kalemleri ile kullanımı uygundur. Hatasız ve düz bir yüzeye sahip olduğundan yazı yazmayı daha keyifli bir hale getirmektedir. Beyaz yazı tahtasında asetat özelliği olmayan tüm marker kalemler kullanılır sunum yaparken kullanacağınız diğer renkli kalemler ile anlatımlarınızı daha etkileyici ve anlaması kolay hale getirebilirsiniz.
Beyaz yazı tahtaları yazı yazma işlerinde sağladığı üstün niteliği temizlenmesi işleminde de sağlamaktadır. Kadife veya keçeli silgiler ile silinmesi oldukça kolay ve yazım yüzeyinde leke bırakmamaktadır. Beyaz tahtalarının imalatında kullanılan laminat malzemenin en ayırt edici özelliği manyetik özelliğinin olmamasıdır. Beyaz laminant yazı tahtaları manyetikli yazı tahtası ihtiyacı için uygun değildir.  

Kaliteli Malzeme

A kalite yerli malzemeler kullanılarak özenle üretimi yapılan yazı tahtaları fabrika hatalarına karşı garantilidir. Tüm zorlu testlerden başarı ile geçen beyaz yazıları sağlık konusunda ihtiyaç duyulan tüm önlemler alınarak insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasal maddeyi üzerinde barındırmaz. Beyaz tahtalar bu zararlı kimyasalların bulunmadığı atölyelerde üretilmektedir. Tüm yazı tahtası modellerimizde fabrika hatalarından kaynaklanan sıkıntılara karşı oluşacak aksaklıkları önlemek amacı ile firmamız en hızlı destek hizmetini verdiğinden ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tüm yedek parçaları konusunda da en hızlı en kaliteli desteği yeteri kadar sağlamaktadır.          

MONTAJ VE GÜVENLİK

Beyaz yazı tahtası istenilen ölçüde ve modellerde üretilebilen yazı tahtalarıdır. Bu durumda tahtanın ayaklı, duvara monte ve tekerlekli olması kullanıcıların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır. Laminat duvara monte beyaz yazı tahtalarında tahtanın dört köşesinden duvara monte edilerek kullanılıyor olması kayma, düşme risklerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır ve bu durumda tahta herhangi bir deforme olma söz konusu oluşmamaktadır. Ayaklı modellerde 3 ayağı sayesinde yere sabit konumlandığından yazı yazma imkânını rahat sunmaktadır. Tekerlekli yazı tahtalarında ise her iki ayağında bulunan ön tekerleğin sabitleniyor olması rahat ve güvenli bir kullanım imkânı sağlamaktadır.

50x70 cm Beyaz Yazı Tahtası Duvara Monte Askılı Ürün Bilgisi

Modeli: Duvar Tipi Askılıklı
Ölçüsü: 50x70 cm
Renk: Beyaz
Minimum Sipariş Miktarı: 1 Adet
Çerçevesi: Alüminyum, Gri ekosal kaplı
Kullanımı: Board Marker ( yazı tahtası kalemi ) ile kullanılır.
Kalemlik: Kalemlik Yok
Sipariş Yeri: Offline Sipariş https://www.biyazitahtasi.com  -  0324 606 0611  -  WHATSAPP – 0850 302 64 19
Montajı: Köşelerinde bulunan sert plastik yapıdaki kapaklı montaj deliklerinden dübel ve vida kullanılarak duvara monte edilmektedir.
Garantisi: 2 yıl garantili
Ambalaj: Kendi özel kutularında 10 adet olarak hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak sevkiyatı yapılabilir.
Ödeme: Havale – EFT yaparak ödenebilir.
Kargo Bedeli: Satın almak istediğiniz yazı tahtası 190,00₺ ve üzeri ise tarafımıza aittir.
En Yüksek Kargo Bedeli: 15,00 ₺ - Ücretsiz Kargo Desteği Bulunmaktadır.
 

White Writing Board Laminate Wall Mounted 50x70cm

White Board
What is a white chalkboard?

It is a white colored visual communication tool which is used for writing with board marker on school, office, workplace, home or education places.

The whiteboard is produced as an alternative to the blackboard in order to prevent the damage of the old chalk. Whiteboards have become the most preferred whiteboards today. White laminate whiteboards can be produced in all sizes. Laminate whiteboards, which can be produced easily in many models, are the most preferred whiteboards. In many models, white laminate whiteboards made of light material are produced by compressing overyal paper. Visual communication tools are brought together in the sales market by using all domestic production materials. What is the best-selling blackboard compared to black, green colored laminate whiteboards? In response to the question, we can say whiteboard.

Whiteboard Surface

Whiteboards are produced using laminate raw material and are suitable for use with marker pencils as they have a white writing surface. Since it has a smooth and smooth surface, it makes writing more enjoyable. The whiteboard uses all marker pens that do not feature transparencies, and you can make your expressions more impressive and easy to understand with the other colored pens you will use when giving presentations.
Whiteboards also provide the superior quality of writing in the cleaning process. It is easy to erase with velvet or felt erasers and does not leave stains on the writing surface. The most distinctive feature of the laminate material used in the manufacture of whiteboards is the lack of magnetic properties. White laminate whiteboards are not suitable for magnetic whiteboard needs.

Quality Material

Produced carefully by using A quality domestic materials, whiteboards are guaranteed against factory faults. White text that passes all the tough tests successfully does not contain any chemical substances that will harm human health by taking all necessary precautions for health. Whiteboards are produced in workshops where these harmful chemicals are not available. In all our blackboard models, you can use our products with peace of mind as our company provides the fastest support service in order to prevent problems caused by factory errors. It also provides the fastest and highest quality support in all spare parts.

INSTALLATION AND SECURITY

Whiteboards are the whiteboards that can be produced in the desired sizes and models. In this case, the board is free-standing, wall-mounted and wheeled easily meets the needs of users. In laminate wall mounted whiteboards, the fact that the board is mounted on four corners of the wall ensures that the risks of slipping and falling are eliminated and in this case, there is no deformation of the board. In models with legs, thanks to its 3 feet, it is placed on the ground and provides comfortable writing. In the case of wheeled whiteboards, the fixation of the front wheel on both legs provides a comfortable and safe use.

50x70 cm White Writing Board Wall Mounted Hanger Product Information

Model: Wall Mounted
Size: 50x70 cm
Color: White
Minimum Order Quantity: 2 Pieces
Frame: Aluminum, Gray ecoal coated
Usage: Used with Board Marker.
Penholder: No Penholder
Ordering Location: Offline Ordering https://www.biyazitahtasi.com - 0324 606 0611 - WHATSAPP - 0850 302 64 19
Mounting: It is mounted to the wall by using dowels and screws from the mounting holes with hard plastic structure at the corners.
Warranty: 2 years guaranteed
Packaging: 10 pieces in their own special boxes wrapped in air bubble packaging materials can be shipped.
Payment: Wire transfer - can be paid by EFT.
Shipping Cost: If you want to buy the blackboard 190.00₺ and above belongs to us.
Maximum Shipping Cost: 15,00 ₺ - Free Shipping Support is available.

Yazı Tahtası Ebatlar

Uzunluk: 70 cm
Genişlik: 50 cm
Kalınlık:  2 cm
İncelemekte olduğunuz ürün net ölçülerdedir. Lütfen size en uygun ölçüde yazı tahtasını satın almayı unutmanıyız. 

Yazı Tahtası Kullanılan Malzemeler

Yazım yüzeyi: Beyaz Laminat ahşap malzeme
Çerçevesi: Gri ekosal kaplı alüminyum
Arka kısmı: Dekoratif yağlı ecoboost kağıt
Ana malzeme: 8mm mdf
Montaj malzemesi: 4 vida ve 4 dübeldir.                                                                                         

Yazı Tahtası En Belirgin Özelliği

Beyaz yazım yüzeyine sahip ve kenarları alüminyum çevrili dekoratiftir. Manyetik özelliği yoktur.

Yararlı Olacağını Düşünüyoruz

Çocuğunuz için motive edici bir üründür. Hayal gününü, el becerilerini ve zekâ gelişlimin de yardımcı olacaktır. Dikkat dağınıklığı olan çocuklara tavsiye edilmektedir.
Duvara Monte edilerek, elde tutarak yâda duvara askılıklarından asılarak kullanılabilir. Ufak ölçülerde olduğu için yer kaplamaz.

Bilmenizde Fayda Var

UYARI: 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Köşeleri alüminyum malzeme olduğundan ısırarak diş etlerine zarar verebilir veya yaralanabilir.
Beyaz yazı tahtası (boardmarker) kalemleri ile kullanım için uygundur.
Bu yazı tahtası 3 yaş üzeri için tavsiye edilmiş bir üründür.

 

YAZI TAHTASI TESLİMAT

Hava kabarcıklı özel ambalaj malzemelerine sarılarak kendi kutularında kargo firmaları yâda nakliye ambarları ile siparişinizde belirtmiş olduğunuz sevkiyat adresine gönderilmektedir. Yazı tahtası miktarına bağlı olarak aynı gün kargoya verilir yâda ön sipariş alınıp teslimat tarihi tarafınıza bildirilir. Tüm Kargo sürecini takip etmekteyiz.
  
Saat 15: 00 a kadar ödemesi yapılmış bir şekilde verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 15: 00 dan sonra verilen tüm siparişler ertesi işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü saat 11: 00 e kadar verilen siparişler yine aynı gün, sonrasında verilen tüm siparişleriniz ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Laminat yazı tahtası toplu alımlarında İstanbul içi montaj ücretsizdir. 

Yazı Tahtası Teslimatı Yapılan İller

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane,  Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

YORUMLAR


Yorumunuzu Gönderin. Bizim için Değerlisiniz.